Adnan Menderes Üniversitesi 83 Sağlık Personeli Alımı

Aydın Adnan Menderes üniversitesi diğer sağlık personeli ve hemşire alımı duyurdu. KPSS puan sıralaması İle memur alımı yapılacaktır. Başvurular şahsen yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 14.09.2018, 08:26
Adnan Menderes Üniversitesi 83 Sağlık Personeli Alımı

Aydın Adnan Menderes üniversitesi devlet personel başkanlığında yayınladığı ilan ile 83 kamu personeli alacağını duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 28 Eylül 2018 olarak açıklanmıştır. Lise, önlisans ve lisans mezun hemşire ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı. Alımı yapılacak olanlar 65 kişi hemşire ve 18 kişi diğer sağlık personeli olarak yayınlandı.

Başvuracak adaylar Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 28 Eylül 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular Orta Öğretim Önlisans ve  Lisans mezunları için KPSS puanı esas alınacaktır. Önlisans ve lisans mezunu kpss 2016 ve lisans mezunları için 2018 kpss puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. 2016 ve 2018 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 1 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması gerekmektedir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 83 Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@