Adnan Menderes Üniversitesi 70 Sözleşmeli Hemşire Alımı

Adnan Menderes Üniversitesi DPB aracılığıyla yayınladığı ilanda 70 sözleşmeli hemşire alımı yapacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 18.04.2018, 22:31
Adnan Menderes Üniversitesi 70 Sözleşmeli Hemşire Alımı

Başvuru Şartları
Bu ilan kapsamında 10’u lise mezunu 60’ı ise lisans veya yüksekokul mezunu hemşireler alınacaktır. Atanmaya hak kazanan personeller üniversite hastanesinde istihdam edileceklerdir.
İlana başvuracak adayların Devlet Memurları Kanunu 48.maddesi uyarınca gerekli şartları haiz olmaları istenmektedir. Adaylardan 2016 yılında yapılan KPSS sınavında elde ettikleri puanları talep edilecektir. Lisans mezunlarından P3 puanı talep edilirken lise mezunları için de P94 puanı esas alınacaktır. 

Adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlılık veya emeklilik aylığı da almıyor olmaları gerekmektedir. Adaylar sözleşmeli olarak istihdam edilecekleri için son 1 yıl içerisinde aynı unvanla sözleşmeli olarak çalıştıkları kamu kurumundan sözleşmelerinin feshedilmemesi gereklidir. 

Başvuru Şekli
Adaylar başvurularını şahsen Aydın Kepez’de bulunan Adnan Menderes Üniversite Hastanesi Başmüdürlüğü’ne yapmalıdırlar. Başvuru esnasında üniversitenin internet adresinde yer alan iş talep formunun da tam ve doğru bir şekilde doldurulması gereklidir. 

Başvuru Tarihi 
İlan 16 Nisan tarihinde yayınlandı ve son başvuru tarihi de bu ilandan itibaren 15 gün olarak belirtildi. Başvurular tamamlandıktan sonra 3 gün içerisinde Üniversite tarafından sonuçlar ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat da yapılacaktır. Kazanan kişiler bu tebligattan itibaren 15 gün içerisinde atanmak için başvurmazlar ise yedek ataması gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)