Adnan Menderes Üniversitesi 70 Hemşire Alımı Yapıyor

Yayınladığı ilan ile Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde sözleşmeli çalışmak üzere 70 hemşire alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 16.04.2018, 22:00
Adnan Menderes Üniversitesi 70 Hemşire Alımı Yapıyor

70 Sözleşmeli Personel Alımı
Üniversite hastanesinde çalışmak üzere giderleri özel bütçeden karşılanacak olan 70 personel alınacaktır. Kişiler DMK 4B’li olarak istihdam edilecektir. Fakülte ya da yüksekokulların hemşirelik lisans mezunlarından 60 hemşire alınacaktır. Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunlarından da 10 kişi alınacaktır. Toplamda 70 kişi istihdam edilecektir. Adaylar ilan edilen bu iki pozisyondan birisi için başvuru yapabilecektir. 

Aranan Şartlar
Adaylar DMK’ya göre memur olma genel şartlarını taşımalıdır. Lisans mezunları için KPSS P3, lise mezunları içinse KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Sınav tarihi itibariyle adaylar 18 yaşını tamamlamış olmalıdır. SGK’dan emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olmalıdırlar. 

Başvuru Şekli
Başvurular ilanın yayınladığı tarihten itibaren 15 gün içinde alınacaktır. Adaylar Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğüne şahsen başvuru yapacaklardır. 

Adaylar www.adu.edu.tr web adresindeki iş talep formunu doldurmalıdır. Bu forma ek olarak 2016 KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 1 Adet fotoğraf ve başvurulan kadro için istenilen özel belgeler eklenmelidir. 

Başvurular alındıktan sonra en geç 3 gün içinde KPSS puanı baz alınarak sonuçlar ilan edilecektir. Kadronun iki katına kadar yedek belirlenecektir. Atanmaya hak kazananlar 15 gün içinde belgeleri ibraz ederek görevine başlayacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)