Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı İçin Başvurular Bitiyor

Adli Tıp Kurumu tarafından yapılan 200 personel alımı için başvurular sona eriyor son başvuru tarihi 22 Haziran 2018 olarak ilan edilmişti.

Kamu Personeli Alımı 21.06.2018, 06:25
Adli Tıp Kurumu 200 Memur Alımı İçin Başvurular Bitiyor

Başvurular İçin Son Günler

ATK tarafından yapılan 200 büro personeli ile infaz ve koruma memuru alımı için ilan yayınlanmış ve başvurular başlamıştı. 29 Mayıs 2018’de başlayan başvurular halen devam ediyor. Ancak başvuru süresi sona ermek üzere. İlanda yayınlanana göre 22 Haziran 2018 tarihi son başvuru günüdür. Başvuru yapmak isteyen adaylar 22 Haziran 2018 mesai bitimine kadar başvurularını yapmalıdır.

Başvuru Şartları

Başvurusunu henüz yapmamış olan adaylar için hatırlatmak gerekirse tekniker, sağlık personeli, büro görevlisi, memur kadrosu için en az lise mezunu olmak gerekir. 18 yaşını doldurmuş, 35 yaşını doldurmamış ve KPSS en az 70 puana sahip olan adaylar başvuru yapabilirler.

Adli Tıp Kurumu İnfaz ve Koruma Memuru Alım Şartları

İKM alımı için aranan şartlar çok daha ayrıntılıdır. Genel şartları yanı sıra adaylardan boy kilo orantısı gibi özel şartları sağlamaları istenir. Yine aynı şekilde şoför için ehliyet sahibi olma ya da her kadro için ilgili alandan mezun olma şartı gibi özel şartlar aranmaktadır. Henüz başvuru yapmadıysanız başvuru kılavuzunu inceleyerek şartları görmelisiniz. Şartları sağlıyorsanız 22 Haziran 2018 mesai bitimine kadar başvurunuzu kılavuzda belirtilen usule uygun olarak bir an önce yapmalısınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)