3 SYDV Müdürlüğü 15 Memur Alımı

Yeni yayınlanan farklı ilanlar ile SYDV KPSS 60 puanla başvuru yapılabilinecek 15 memur alımı yapılacak. Muhasebeci, Büro görevlisi ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak istihdam edilecektir.

Kamu Personeli Alımı 31.08.2018, 07:40
3 SYDV Müdürlüğü 15 Memur Alımı

6 yeni ilan ile sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlükleri kamu personeli olarak muhasebeci, büro görevlisi ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi olarak KPSS 60 puan ile memur kadrolarına istihdam edilecektir.

Alımı yapacak şehirler Ağrı 12 kişi, Kütahya 2 kişi ve Bayburt 1 kişi olarak ilan edilmiştir. Alımlarda öğrenim durumları farklılık içermektedir.

Sosyal yardım ve inceleme görevlisi için: Üniversitelerin 4 yıllık fak.;İktisadi ve İdari bilimler Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler, İletişim ve Sosyal Hizmetler Böl. birin den mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. En az B sınıfı ehli yet sahibi olmaları gerekmektedir. Ayrıca makine mühendislik ve elektrik elektronik mühendislik mezunları başvuru yapabilmektedir.

Büro görevlisi alımında 4 yıllık üniversitelerden mezun olmak yeterli olarak ilan edilmiştir.

Muhasebeci alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık fakültelerin Muhasebe, Maliye bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2016 ve 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP-3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. Bilgisayar programları kullanabiliyor olmak. (Microsoft Ofis, Windows, Excel, Word, PowerPoint, Access, İnternet). Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. En az (B) sınıfı ehliyet sahibi olmak. Erkek adaylarda askerlik hizmetini yapmış veya muaf olmak.

Başvurular şahsen ilan son tarihleri bitimine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru son tarihleri ilan yayımlamalarına göre değişiklik gösteriyor.

SYDV ilanlarına başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)