25 Zabıta Memuru Alımı (KPSS 65 Puan) 

Yayınlanan ilan ile bay bayan 25 zabıta memuru alımı KPSS 65 puanla alınacağı duyuruldu. Alınacaklar kadrolu olarak istihdamı sağlanacaktır.

Kamu Personeli Alımı 27.06.2018, 22:14 27.06.2018, 23:06
25 Zabıta Memuru Alımı (KPSS 65 Puan) 

Yerel yönetim alımları arasında 25 Kamu Personeli alımı (zabıta memuru) bulunmaktadır. Alım yapılırken KPSS 65 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Alımlara ayrıca bay ve bayan adaylar başvuru sağlayabilecektir.

İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanlığına alınacak 25 zabıta memuru için genel şartlar şöyle; Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Alımlara göre öğrenim durumları değişiklik göstermektedir. Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak. Ulaştırma, Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Endüstri Mühendisliği veya Endüstri ve Sistem Mühendisliği lisans programından mezun olmak. Gıda Kalite ve Sağlık Kontrol/Gıda Kalitesi ve Sağlık Kontrolü, Gıda Kalite Kontrolü ve Analizi, Gıda Teknolojisi, Gıda Teknikerliği ön lisans programlarının birinden mezun olmak. Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programından mezun olmak.

Adaylar 02 Temmuz 2018 ile 17 Temmuz 2018 tarihleri arasında Belediyemizin kurumsal internet sitesinde (www.eyupsultan.bel.tr) yer alan başvuru formunu (Yönetmelik EK-2 Başvuru Formu) eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir. Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

Zabıta memuru alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ummuhan çelik 3 yıl önce
Hayalimdeki meslek