200 İnfaz Koruma Memuru, Büro Personeli Alımlar Devam Ediyor

Adli Tıp Kurumu tarafından yayınlanan ilan yapılan 200 sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları 22 Haziran’a kadar devam edecek.

Kamu Personeli Alımı 10.06.2018, 12:17
200 İnfaz Koruma Memuru, Büro Personeli Alımlar Devam Ediyor

200 Personel Alımı
Yayınlanan ilan ile ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunlarından 200 sözleşmeli personel alımı yapılıyor. Bu kapsamda alım yapılacak olan pozisyonlar da açıklandı. Otopsi için sağlık personelinin yanı sıra teknisyen, mühendis, büro personeli, hemşire, destek personeli, biyolog, infaz koruma memuru, laborant gibi farklı pozisyonlara alım yapılacak. 

Başvuru Şartları
Her pozisyon için başvuru şartları incelenerek başvurular yapılmalıdır. Adaylardan istenen eğitim seviyesine göre KPSS puanının en az 70 olması şarttır. 

Genel şartlarda ise TC vatandaşı olma, 35 yaşını doldurmama, erkek adaylarda askerlikle ilgisi olmama, kamu haklarından yasaklı olmama gibi şartlar vardır. Bu şartlar ve istenilen özel şartları sağlıyorsanız hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Adaylar güvenlik soruşturmasından geçtikten sonra atanacaktır. 

Başvuru Şekli 
Başvurular Adli Tıp Kurumu’nun www.atk.gov.tr adresli resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Adli Tıp Kurumu bünyesindeki pek çok farklı pozisyona toplamda 200 memur alımı yapılacaktır. Bunun için başvurular 4 Haziran 2018 tarihinde başlamıştır. Şartları sağlayan adaylar başvurularını yapmaya devam ediyor. Son başvuru tarihi ise 22 Haziran 2018’dir. Başvuru yapmayı düşünen adaylar bu tarihe dikkat etmelidir. Adaylar şartları sağlıyor olsa dahi birden fazla pozisyon için başvuru yapamayacaklardır. Başvuru yaparken çalışmayı en çok istediğiniz ya da en avantajlı pozisyona başvurabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Sabahattin erol 3 yıl önce
Bu ise ihtiyacim var çok istiyorum olmasini bu arada ünüversite mavzunuyum