1 inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü İşçi Alımı

1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü İŞKUR aracılığıyla yayınladığı ilan ile bulaşıkçı ve malzeme muayene ve kontrolcüsü alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 20.04.2018, 11:09
1 inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü İşçi Alımı

Başvuru Şartları
Bu ilan kapsamında 16 bulaşıkçı ve 8 malzeme muayene ve kontrolcüsü alımı yapılacaktır. Bulaşıkçı alımına başvurmak isteyen adayların en az ilköğretim en fazla ortaöğretim yani lise mezunu olmaları gereklidir. Bu ilan terörle mücadelede yaralananlar başvurabilecektir. Bu şartları sağlamadığı tespit edilen adayların başvuruları reddedilecektir. 

Malzeme muayene ve kontrolcüsü alımında da adayların en az ilköğretim en fazla ortaöğretim yani lise ve dengi okullardan mezun olmuş olmaları gereklidir. Bu ilana da ancak terörle mücadelede yaralananlar başvurabileceklerdir. Bu durumun ise resmi belge ile ispatlanması gereklidir. Aksi takdirde başvurular kabul edilmeyecektir. 

Her iki kadroya başvuracak adaylar için de sağlık raporu almak şartı getirilmiştir. Bu kapsamda SGK tarafından yetki verilmiş her türlü hastaneden sağlık raporu alınabileceğini de ifade etmek gerekir. 

Başvuru Şekli ve Tarihleri 
Bu ilana başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 20 Nisan olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden online bir şekilde gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra bulundukları ilin

İŞKUR il müdürlüklerine de giderek başvuru yapılabilmesi mümkündür. son başvuru tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıca bilgi ve belgelerde eksiklik olması durumunda sorumluluğun başvuran kişiye ait olduğunu da ifade etmemiz gereklidir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)