Zonguldak İl Özel İdaresi Avukat ve Personel Alımı İlanları

Zonguldak İl Özel İdaresi’nde görevlendirilmek üzere avukat ve personel alımı yapılacağı bilgisi kamuoyunun bilgisine sunuldu.

Kamu Personeli Alımı 24.08.2019, 08:50 24.08.2019, 17:53
Zonguldak İl Özel İdaresi Avukat ve Personel Alımı İlanları

Kentlerin ve kentlere bağlı ilçeler ile birlikte ortak çalışmalar yürütmekle yükümlü olan yerel yönetim birimlerinin bünyesinde tespit edilen eksik unvanlar ve pozisyonlar için gerekli hizmet alımı tamamlaması adına personel alımı ve işçi alımı istihdam süreçleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

Zonguldak İl Özel İdaresi Personel Alımı

Yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Zonguldak İl Özel İdaresi bünyesinde görevlendirilmek üzere vasıflı olmak kaydı ile personel alımı yapılacağı bilgisi, ilgili vatandaşların bilgisine ve kamuoyuna sunulmuştur.

Unvan ve Kontenjan

Zonguldak İl Özel İdaresi’nde gerçekleştirileceği açıklanan istihdam detayları ve unvan ile kontenjan hakkında verilen bilgilere göre 1 kişi olmak üzere Avukat ve 1 kişi olmak üzere Motopomp Ustası alınacaktır.

Başvuru Şartları ve Süreç 

İl Özel İdaresi vasıflı personel alımı dahilinde Avukatlık ve Motopomp Ustası alımı için başvuru yapacak olan adayların Zonguldak ilinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Motopomp ustası için mesleki sertifika talep edilirken, Avukat başvurularında ise Hukuk Fakültesi mezuniyeti ve en az8 yıl Avukatlık deneyimi şartları aranmaktadır.

Adaylar ilgili belgeler ile birlikte en geç 26.8.2019 mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@