Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli 7 Personel ( Hemşire ) Alımı Yapacak

Bülent ecevit üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik – ebelik ve sağlık memurluğu alanı bölümü mezunlarınında başvurabileceği personel alımına son başvuru tarihi 18 Ekim 2018 Perşembe son gün olup mesai saati bitimine kadar personel daire başkanlığına şahsen başvurması gerekmektedir. Toplamda 7 kişi Hemşire olarak istihdam edilecektir.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli 7 Personel ( Hemşire ) Alımı Yapacak

Hemşire 3 kişi alımı için hemşirelik, sağlık memurluğu veya hemşirelik, sağlık hizmetleri lisans düzeyinde mezuniyet, hemşire 1 kişi hemşirelik, sağlık memurluğu veya hemşirelik, perfüzyon ve kalp destek cihazlarında deneyimli olmak ve bu şartları taşıdığını belgelemek 3 kişi  hemşire alımına ise Ortaöğretim kurumlarının hemşirelik – ebelik ve sağlık memurluğu alanı bölümlerinden birinden mezun olmak şartı vardır.

Genel şarlar ise: türk vatandaşı ve 657 sayılı devlet memurları kanunun 48 maddesindeki şartları taşımak, Hamilelik hariç gece nöbet tumasına engel sağlık problemi bulunmaması, ortaöğretim mezunları için 2016 yılı KPSS B gurubu ve KPSS P94 puanı olması, lisans mezunları 2018 yılı KPSS B ve KPSS P3 puanının olması gerekmektedir.

Müracaatların şahsen Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ne yapılması gerekmektedir posta vb yollarla yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği personel alımına dilekçe örneği, sağlık, askerlik, adli sicil kaydı durumunu gösterir belegeler ile özgeçmiş, mezuniyet belgesi 2 adet vesikalık fotoğraf, kimlik fotokopisi ayrıca 2016 ve 2018 yıllarının sınavlarına ait sınav sonuç belgesi istenilmektedir.
İlan Metni için TIKLAYINIZ.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 04:26
YORUM EKLE