Zonguldak Belediyesi’ne KPSS Şartsız Yönetici Alımı Yapılmaktadır

Zonguldak belediyeleri bünyesinde hizmet vermesi talebi ile idari yöneticilik görevi için personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.04.2019, 09:35
Zonguldak Belediyesi’ne KPSS Şartsız Yönetici Alımı Yapılmaktadır

Belediyelerin faaliyetlerinde hizmet vermesi sorumlu personel ilişkileri arasında yönetici makamında görevler yapılabilmesi için personel alımları yapılmasına dair yayımlanan ilanlar, talep edilen detayların vatandaşlara sunulması ile devam ediyor.

Zonguldak kentinde bağlı olarak hizmetlerine devam eden Ereğli Belediyesi bünyesinde hizmet vermesi amacı ile İŞKUR Tarafından yayımlanan alım ilanında yer alan bilgilere göre personel istihdam edileceği bilgisi ilan edildi.

Yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre; Zonguldak Ereğli Belediyesi bünyesinde görev yapacak olan personelin unvanına ilişkin verilen bilgilerde İdari Sorumlu ibaresi eklenirken, yönetici alımı için 1 kişilik kontenjan açıldığı ifade edildi.

İlgili ilana başvuru yapacak olan adaylardan ise; Karadeniz Ereğli’de ikamet etme, Üniversitelerin İİBF’lerinden lisans mezunu olma, mahalli idarede en az 10 yıl tecrübe sahibi olma şartları aranırken, başvurularda kadın adayların başvurularının dikkate alınacağı açıklandı.

İdari yönetici alımı için başvuru yapacak olan adayların en geç 24.4.2019 tarihine kadar şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Zonguldak Ereğlisi Personel Alımı İlanı.pdf

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@