Ziraat Katılım 100 Personel Alımı Yapacak

Banka birimlerine personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı iş ilanlarında Ziraat Katılım Bankası kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 100 adet KPSS'siz Uzman Yardımcısı Alımı Yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 20.03.2021, 09:30 21.03.2021, 15:52
Ziraat Katılım 100 Personel Alımı Yapacak

Ziraat Katılım 100 Personel Alımı Yapacak

Banka birimlerine personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış bulunan kamu personeli alımı iş ilanlarında Ziraat Katılım Bankası kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 100 adet KPSS'siz Uzman Yardımcısı Alımı Yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ziraat Katılım Bankası kurumu Personel ilanı son başvuru tarihi 26.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılmakta olan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor.

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -Ziraat 100 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Ziraat 100 personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Ziraat 100 personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Ziraat 100 personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Ziraat 100 personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Ziraat 100 personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Ziraat 100 personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Ziraat 100 personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)