Ziraat Bankası Müfettiş Alımı Başvuruları Bugün 23:59’da Sona Eriyor

Ziraat Bankası Müfettiş Alımı olarak çıkılan vasıflı personel alımı ilanında başvurular için bugün son gün. Başvurular online olarak yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 15.09.2019, 07:35 15.09.2019, 07:35
Ziraat Bankası Müfettiş Alımı Başvuruları Bugün 23:59’da Sona Eriyor

Kamu bankacılığında önemli bir yeri olan Ziraat Bankası dahilinde devam eden personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken, banka tarafından vasıflı personel alımı yapılması için yeni bir ilan yayımlanmıştı.

Söz konusu ilanda yer alan bilgilere göre Ziraat Bankasının bu süreçte Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağı açıklandı.

Başvuru sürecinin sonuna gelinmesine rağmen başvurularını henüz tamamlamamış olan adaylar için henüz başvuru yapabilme imkanı devam etmektedir.

Online olarak yapılacak başvurular için Anadolu Üniversitesi başvuru sekmesinden gece 23:59’a kadar başvuru yapılabilmektedir.

Adayların başvuru yaparken yine online olarak yapabilecekleri gibi sınav giriş ve başvuru ücretini ödemeleri ve akabinde sınav ve başvuru için ilgili işlemleri tamamlamaları gerekmektedir.

Detaylı şekilde verilen özel şartlar ve başvuru usullerinin yanı sıra sınavda çıkacak olan konulara dair de bilgilendirmelerin yapıldığı kılavuz aşağıda yer almakta olup; her adayın başvuru yapmadan önce kılavuzu incelemesi zaruridir.

1 Ocak 1989 tarihinden sonra doğan adayların başvuru yapabileceği Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı için; adayların aynı zamanda 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, Enerji Sistemleri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları gerektiği ilan edilmektedir.

15 Eylül 2019 saat 23.59’a kadar yapılan başvurulardan sonra sistem kilitlenecek olup; başka bir zaman bu alımlar için yapılacak olan başvuru işlemleri kabul edilmeyecektir.

Sınav giriş ücreti 120 TL’dir. İstanbul’da yapılacak olan Sınav giriş belgeleri ayrıca posta olarak adreslere gönderilmeyecektir.

Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı kılavuzu için tıklayınız.

Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı alımı başvuruları için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)