Ziraat Bankası 80 Personel Alımı

Banka bünyesine banka personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Ziraat Bankası kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 80 adet Uzman Yardımcısı alımı Yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.03.2021, 12:04 15.03.2021, 06:18
Ziraat Bankası 80 Personel Alımı

Ziraat Bankası 80 Personel Alımı

Banka bünyesine banka personel alımı için iş ilanı duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanlarında Ziraat Bankası kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 80 adet Uzman Yardımcısı alımı Yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ziraat Bankası 80 Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 26.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor.

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 -80 adet Uzman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - 80 adet Uzman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -80 adet Uzman ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - 80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - 80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 -80 adet Uzman ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - 80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 -80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - 80 adet Uzman ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 80 adet Uzman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 80 adet Uzman ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 80 adet Uzman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 80 adet Uzman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 80 adet Uzman ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)