Ziraat Bankası 45 Kamu Personeli Alıyor

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan kılavuza göre bünyesinde istihdam etmek üzere 45 Memur Kamu Personeli alımı yayımladı. Başvuru şartları, kadro unvanları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.08.2019, 20:08 15.09.2019, 00:17
Ziraat Bankası 45 Kamu Personeli Alıyor

İlan edilen kamu personeli alımı için Ziraat Bankasında istihdam edilecek 45 memur alımı için başvuru formu, başvuru ekranı ve kadro unvanları 25 avukat ve 20 müfettiş yardımcısı olarak alımlar yapılarak istihdam edileceklerdir.

Memur alımı başvuru şartları neler; Anadolu Üniversitesinin resmi web sitesine üyelik yaptırmak kaydı ile 2 Eylül 2019 ve 15 Eylül 2019 tarih aralıklarında başvurularını gerçekleştireceklerdir. Avukat ve Müfettiş yardımcısı sınav tarihi olan 12 Ekim 2019 tarihinde saat 10;00’da yapılacak olup 120 TL ücret ödenecektir. Adaylar forma ulaşmak için Anadolu Üniversitesinin resmi web sitesine üye olduktan sonra ulaşabilmektedir. Ayrıca adaylar için başvuru ekranı aşağıdadır.

Ziraat Bankası kamu personeli alımı başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 01 Ocak 1989 sonrası doğmuş olması, kamu haklarından mahrum olmaması, İşini yaparken sağlık engelinin bulunmaması, Kariyer basamaklarına duyarlı ve özgüven içerisinde olması, Anayasa suçu yani Devlete karşı suç işlemiş olması, 6 aydan fazla hapis yatmamış olması, aşağıda verilen kılavuzlarda istenilen bilgi ve belgeleri eksiksiz tamamlaması gerekmektedir.

Avukatlık alımı kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Müfettiş yardımcılığı alımı kılavuzu için tıklayın.

Ziraat Bankası başvuru ekranı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Fidan 2 yıl önce
Bankacılık ve sigortacılık bölümünden mezunum başvuru yapabiliyor muyum