Ziraat Bankası 25 Avukat Alımı Online Başvurular Bugün Sona Eriyor

Ziraat Bankası tarafından yapılacak olan çok sayıda avukat alımı için çıkılan personel alımı ilanında başvurular bugün sona eriyor.

Kamu Personeli Alımı 15.09.2019, 06:55 15.09.2019, 06:58
Ziraat Bankası 25 Avukat Alımı Online Başvurular Bugün Sona Eriyor

Ülke genelinde binlerce vatandaş bankaların personel alımı süreçlerini takip ediyor. İlgili ilanlarda yayımlanan pozisyonlara göre uygun görülen kontenjanlar için ise kılavuzda yer alan usullere göre başvurular yapılıyor.

Yayımlanan ilanlarda özellikle banla personel alımı ve insan kaynakları departmanı tarafından yayımlanan istihdam kılavuzunda yer alan bilgilerin tamamına riayet edilmesi gerekirken; adayların bu ilanlara online olarak başvuru yapmaları talep ediliyor.

Başvurular Bugün Sona Eriyor

Bu ay içerisinde yayımlanan ve bir süredir alımlarına devam edilen Ziraat Bankası personel alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların bugün itibari ile acele etmeleri gerekiyor.

Kılavuzda yer alan bilgilere göre; internet üzerinden başvuru işlemlerinin yapılacağı personel alımı ilanları dahilinde, adaylar başvurularını bu geceye kadar tamamlamaları gerekiyor.

Ziraat Bankası Avukat Alıyor

25 kişi olarak belirlenen Ziraat Bankası Avukat Alımı için adayların bu gece 23:59’a kadar başvuru imkanı vardır. 12 Ekim’de İstanbul’da yapılacak sınav için her aday bugün gün sonuna kadar Anadolu Üniversitesi sınav başvuru ekranında başvurularını yapabileceklerdir. Alımlar ise Adana, Gaziantep, İstanbul, İzmir'de yapılacaktır.

Adayların 120 TL sınav ücretini internet kanalı ile yatırdıktan sonra başvuru butonuna tıklamaları yeterli olmaktadır.

1.1.1989 tarihinden sonra doğan adayların başvuru yapabileceği ve stajını tamamladıktan sonra Avukatlık belgesine sahip olan adayların başvuru yapabileceği ilan için gerekli usul ve özel şartlar aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Ziraat Bankası Avukat Alımı için tıklayınız.

Ziraat Bankası Avukat Alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)