Ziraat Banka Kurumu 230 Personel Alımı

Ziraat Bankası kurumu birimlerine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Kamu personeli alımı ilanları bilgilerinde Ziraat Bankası kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 230 adet personel alımı Yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 22.03.2021, 08:03 23.03.2021, 09:30
Ziraat Banka Kurumu 230 Personel Alımı

Ziraat Banka Kurumu 230 Personel Alımı

Ziraat Bankası kurumu birimlerine personel alımı için iş ilanı yayınlandı. Kamu personeli alımı ilanları bilgilerinde Ziraat Bankası kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 230 adet personel alımı Yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ziraat Bankası 230 Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 26.03.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor.

https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/

ALIM YAPILAN KADROLAR

Ziraat Katılım Bankası 100 Uzman yardımcısı alımı

Ziraat Bankası 20 Müfettiş Yardımcısı Alımı

Ziraat Bankası 80 Uzman Yardımcısı Alımı

Ziraat Teknoloji 30 Uzman Yardımcısı Alımı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 –230 eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - 230 eleman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 -230 eleman ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 -230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - 230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - 230 eleman ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 -230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - 230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - 230 eleman ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. 230 eleman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 230 eleman ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. 230 eleman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 230 eleman lanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. 230 eleman ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)