Zeytinburnu Belediyesi 1 İşçi Alıyor

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi tarafından pilates eğitmeni olarak 1 işçi alımı yapılmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 10.03.2020, 22:20
Zeytinburnu Belediyesi 1 İşçi Alıyor

Zeytinburnu Belediyesi tarafından 10 Mart 2020 tarihinde yayınlanan ilan ile 1 işçi alımı yapılmaktadır. Başvuruların ilanın yayınlanması ile başlamıştır ve 11 Mart 2020 tarihinde sona erecektir. Başvuru süresi yalnızca iki gün olduğundan adaylar süreyi kaçırmamalıdır. 

Başvuru Şekli

Başvurular belediyeye giderek bizzat yapılacaktır. Başvuru esnasında kimlik fotokopisi ile başvuru formu teslim edilecektir. Form başvuru yapılırken verilecektir ve doldurduktan sonra teslim edilecektir. 

Başvuruların değerlendirilmesi neticesinde görüşme yapılacaktır. Başvurusu uygun görülen adaylar 12 Mart günü saat 13.00’da Zeytinburnu Belediyesinde mülakata alınacaktır. 

Başvuru Şartları

Beden eğitimi ve spor yüksekokulu ile pilates hareketleri gösterme yetkinliği kazandıran bu tür bölümlerden mezun olan adaylar tercihe dilecektir. Pilates, step, aerobik derslerini aldığını transkript ile gösteren ya da salonlarda bu eğitimleri verebileceğine dair sertifikası olan adaylara öncelik tanınacaktır. Zeytinburnu ilçesinde ikamet eden, 30 yaşından küçük ve bayan olanlar tercih edilecektir. Ulaşım sorunu olmayan kişilerin başvurması ilanda belirtilmiştir. 

Pilates eğitmeni olmak atletik ve orantılı bir vücut gerektirdiği için adayların fiziksel özellikleri değerlendirilecektir. Spor yapmaya ve yaptırmaya en uygun olan kişiler mülakat ile belirlenecektir. 

Alınan kişiler haftada 45 saat çalışacaktır ve belirsiz süre ile istihdam edilecektir. Belediyeye ait spor tesislerinde bayanlara eğitim vermek üzere istihdam edileceklerdir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)