Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Memur Alımı Yapılıyor

Zeytinburnu Belediyesi tarafından Açıktan Atama yolu ile Hukuk Fakültesi Mezunu, Avukatlık Ruhsatına Sahip 2 Kişi Avukat olarak Alınacağını duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 08.10.2018, 07:18
Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Memur Alımı Yapılıyor

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı  Avukat Alımı için Adayların Hukuk Fakültelerinin İlgili Bölümünden Mezun olması ayrıca 2018 yılı KPSS P3 Puan türünden en az 80 puan almış olması gerekmektedir. Avukatlık Ruhsatı ve Mezuniyet belgesini ibraz etmek gerekmektedir. Erkek adayların Askerlik himetini yapmış ertelemiş yada muaf olması gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak Adayların daha önce Herhangi bir Kurumda çalışılmış ise Disiplinsizlik ve ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak gerekmetedir. Türk Vatandaşı olmak ve Kamu Haklarından Mahrum olmamak ayrıca görevini devamlı yapmasına engel Herhangi bir Engelinin olmaması gerekmektedir. Güvenlik Soruşturmasında bir engelin bulunmaması şartı vardır.

Adaylardan İstenen Belgeler: Başvuru Formu, Kimlik Kartı veya Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet Belgesi, KPSS Sonuç Belgesi, 2 Adet Vesikalık Fotoğraf, Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişiği olmadığına dair Belge, Avukatlık Ruhsatı ile Başvuru yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak Adayların Başvuru Formu ve diğer istenen Belgelerle beraber 22 Ekim 2018 ile 26 Ekim 2018 Tarihleri arasında Saat 09:00 ile 17:00 arasında Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Şahsen veya İadeli taahütlü olarak posta yoluyla yapılabilecektir.

Szölü sınava girmeye hak kazanan adaylara 02 Kasım 2018 Tarihinde Belediye Başkanlığının Resmi internet Sitesi Üzerinden ayrıca ilan edilecek ve ayrıca Yazılı olarak Tebliğ edilecektir.


İlan Klavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)