Zabıta Memuru İtfaiyeci 170 Memur Alımı Başlayacak

Adaylar için 6 Aralık 2018 Perşembe Günü Başvurusu başlayacak olan 170 Kamu Personeli Alımı için adaylarda aranan Genel ve Özel şartlara ulaşabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı 04.12.2018, 15:12 04.12.2018, 22:37
Zabıta Memuru İtfaiyeci 170 Memur Alımı Başlayacak

DPB yayınlamış olduğu ilanlarla Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu KPSS 50 puanı olan adayların başvuru yapabileceği Kamu Personeli Alımı için başvurular 6 Aralık 2018 Tarihinde başlayacaktır.

Başvuruda bulunacak adaylarda aranan en belirgin özellik KPSS 50 puan şartı aranması olarak görülmektedir. Diğer şartlar ise aşşağıdaki gibidir.

Zabıta alımı bay ve bayan olarak gerçekleşecek olup itfaiyeci alımı sadece bay adaylardan oluşacaktır. 30 İtfaiyeci alımı için; Lise ve Dengi Okul Mezunu Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

20 Zabıta alımı için; Herhangi Bir Ortaöğretim (lise) Programından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Lisans Bölümünden Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

26 itfaiye eri alımı için; Herhangi Bir Önlisans Programından Mezun Olmak ve En Az (B-E) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

51 zabıta memuru alımı için; Lisans Düzeyinde Eğitim Veren Mimarlık ve Mühendislik Fakültelerinin Mimarlık, Şehir ve Bölge Planlama, Elektrik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Makine Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Gıda Mühendisliği, Veren Fakültelerin Veterinerlik, Bölümlerinden Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

17 zabıta alımı için; Önlisans Düzeyinde Eğitim Veren Yüksek Okulların İnşaat Teknikerliği, Harita Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektronik Teknikerliği Programlarından Mezun Olmak ve En Az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.

Başvuruların istenilen belgelerle birlikte 12 Aralık 2018  günü saat 17.00’a kadar (mesai günlerinde 08:00-17:00 arasında) Trabzon Büyükşehir Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri (şahsen başvuru) yapmaları gerekmektedir.

170 kamu personeli alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (7)
Hogır ıssı 2 yıl önce
Diyarbakır Alımları yokmu ya
sibel koç 2 yıl önce
Ankara ve ilceleri icinde alim belliyoruz saglik bakanligindan
Onur cesur 2 yıl önce
Eski kpss puanimizla basvuru yapabilirmiyiz
ersin albostan 2 yıl önce
Is ariyo
Yasemin sunak 2 yıl önce
Denizli kalede alim varmi belidiyede
Hüseyin aykan 2 yıl önce
Zabita
Evren akkurt 2 yıl önce
ilk okul mezunuyum