Zabıta Memuru Alımı Kamu KPSS 50 Puan

Belediye iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Osmaneli Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Zabıta Memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 10.07.2021, 11:08
Zabıta Memuru Alımı Kamu KPSS 50 Puan

Zabıta Memuru Alımı KPSS 50 Puan İle

Yayınlanmış olan ilanlarda Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların işletme bölümünden mezun olmaları ve KPPS 50 puan almış olmaları gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Başvuru formunu www.osmaneli.bel.tr adresinden indirebilirsiniz.

Osmaneli Belediyesi 2 adet Zabıta Memuru  alımı ilanı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Osmaneli Belediyesi 2 adet Zabıta Memuru  alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Camikebir mahallesi prof Dr. Yunus söylet caddesi No: 34

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Osmaneli Belediyesi Zabıta Memuru yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Esra Eray 2 ay önce
Kamu
Kamu Personeli Alımı