Zabıta Memuru Alımı İş İlanları - Güngören Belediyesi

Belediye başkanlığı kurumu tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı İstanbul iş ilanları bilgileri içinde Güngören Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 22 Zabıta Memuru Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 15.07.2021, 12:06 16.07.2021, 00:37
Zabıta Memuru Alımı İş İlanları - Güngören Belediyesi

Güngören Belediyesi Zabıta Memuru Alımı İş İlanları

Güngören Belediyesi 22 Zabıta Memuru Alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin üniversitelerin makine teknikerliği, idari bilimler, siyasal bilgiler gibi bölümlerden mezun olması ve B sınıfı ehliyete sahip olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Güngören Belediyesi 22 Zabıta Memuru Alımı son başvuru tarihi 29.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Güngören Belediyesi 22 Zabıta Memuru Alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Güven mahallesi marmara caddesi No:38 Güngören - İstanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1.    Güngören Belediyesi 22 Zabıta yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2.    Güngören Belediyesi 22 Zabıta ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3.    Güngören Belediyesi 22 Zabıta yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


•    Güngören Belediyesi 22 Zabıta duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Güngören Belediyesi 22 Zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı