Yumurta Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Türkiye içinde faaliyet gösteren 3 Yumurta üretim firması kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 41 Yumurta paketleme işçisi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2020, 11:01
Yumurta Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Yumurta Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak

Türkiye içinde faaliyet gösteren 3 Yumurta üretim firması kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 41 Yumurta paketleme işçisi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yumurta Paketleme İşçisi alımı ilanına başvurmak isteyen kişilerin İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekiyor.

Başvurmak isteyen kişilerin öncelikle İŞKUR sitesine kendi şifreleri ile giriş yapmları gerekiyor.

Kendi şifreniz ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmede açarak başvuru işleminizi yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17611

ALIM YAPAN FİRMALAR

Yumurta Paketleme İşçisi

YAŞAR TAV.YEM SAN.LTD.ŞTİ

30 Açık Pozisyon AFYONKARAHİSAR 00005722417 7.11.2020 4 Gün Kaldı

Yumurta Paketleme İşçisi

KUMARTAŞLI GIDA VE NAKL.TİC.SAN.LTD.ŞTİ.

10 Açık Pozisyon AFYONKARAHİSAR 00005659343 15.11.2020 12 Gün Kaldı

Yumurta Paketleme İşçisi

BİRLİK UN VE GIDA SANAYİ PAZARLAMA VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

1 Açık Pozisyon ERZİNCAN 00005740473 18.11.2020 15 Gün Kaldı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Yumurta Paketleme İşçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Yumurta Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Yumurta Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Yumurta Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Yumurta Paketleme İşçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)