Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yozgat Bozok Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, eczacı alımı, sağlık teknikeri alımı ve Sağlık Personeli Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 05.02.2021, 10:37
Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yozgat Bozok Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, eczacı alımı, sağlık teknikeri alımı ve  Sağlık Personeli Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru işlemi için Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına posta yolu ya da şahsen yapmaları gerekiyor.

Başvuru formu www.bozok.edu.tr sitesinden indirilecek ve istenen belgeler ile başvuru yapılacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bozok Üniversitesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Bozok Üniversitesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Bozok Üniversitesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Bozok Üniversitesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Bozok Üniversitesi ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)