Yozgat Bozok Üniversitesi 25 Sağlık Personeli Alımı

Yayımlanan ilan çerçevesinde Yozgat Bozok Üniversitesinde istihdam edilmek üzere 25 sağlık personeli alımı kılavuzu yayınlanmıştır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve ilan kılavuzu ekte olup tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 04.12.2019, 15:01 04.12.2019, 15:04
Yozgat Bozok Üniversitesi 25 Sağlık Personeli Alımı

Bozok Üniversitesi tarafından alımı yapılacak 25 sağlık kamu personeli alımı başvuruları başlamıştır. Başvuruda bulunacak adaylar şahsen 9 Aralık 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Üniversite sağlık memur alımı kadro dağılımları; Alınacak sağlık kamu personeli alımı için 1 kişi sağlık teknikeri alımı, 2 kişi ebe alımı, 21 kişi hemşire alım,1 kişi diğer sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Yozgat Bozok Üniversitesine başvuru tarih ve şekli; 25 Sağlık personeli alımı başvuruları başlamış olup son başvuru tarihi 9 Aralık 2019 tarihinde sona erecektir. İlgili adayların başvuruları Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup ilan kılavuzunda belirtilen belgeleri son başvuru tarihine kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

Genel başvuru şartlarında 1 kişi sağlık teknikeri alımı, 2 kişi ebe alımı, 21 kişi hemşire alım,1 kişi diğer sağlık personeli alımı için kılavuzda yer alan kısımları ayrıntılı bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Üniversite sağlık memur alımı ilan kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@