YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ 23 PERSONEL ALACAK

Yozgat Bozok Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sağlık Hizmetleri MYO, Sosyal Bilimler MYO ve Teknik Bilimler MYO personel alacaktır.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2019, 10:27 31.12.2019, 10:27
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ 23 PERSONEL ALACAK

            Yozgat Bozok Üniversitesi Hukuk Fakültesinde, Sağlık Bilimleri Fakültesinde, Sağlık Hizmetleri MYO, Sosyal Bilimler MYO ve Teknik Bilimler MYO nda görevde başlamak üzere toplam 23 akademik personel alacaktır. 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları sağlayan Öğretim Elemanı alınacaktır.

 Başvurular üniversitenin internet sayfasından yapılacaktır. 30/12/2019 de başlayan başvurular 13/01/2020 tarihinde sona erecektir. Yayımlanan ilanda farklı kadrolar için ALES ten en az 70 puan, YDS’den 50 puan almak gerekiyor.

Adaylar sadece bir kadroya başvuru yapabilecekler. Şartları taşımadığı halde başvuru yapan adayların başvuruları iptal olacaktır. Başvuruda bulunan adayların başvuru dilekçelerinde mutlaka imzaları gerekmektedir.

Alınacak kadroların ilgili alanları şöyledir: Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku, Genel Kamu Hukuku, Hukuk Felsefesi ve Sosyolojisi, Mali Hukuk, Milletlerarası Hukuk, Medeni Hukuk, Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği, Halk Sağlığı Hemşireliği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği, Bilgisayar Teknolojileri, Yönetim ve Organizasyon, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ve Finans Bankacılık ve Sigortacılık olarak belirlenmiştir.

Yozgat Bozok Üniversitesi 10 personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Yozgat Bozok Üniversitesi 13 personel alımı ilan metnine ulaşmak için tıklayınız.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@