Yönetim Kurumu Lojistik Personel Alımı İlanları Yayınladı

İş arayanlar için son dakika memur alımı olarak yayınlanmış bulunan ilan bilgilerinde İstanbul Büyükşehir belediyesi birimleri içinde istihdam edilmek üzere lojistik personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2021, 10:13 19.09.2021, 00:51
Yönetim Kurumu Lojistik Personel Alımı İlanları Yayınladı

Yönetim Kurumu Lojistik Personel Alımı İlanları Yayınladı

Kamu personel alımı ilanları ile memur alımı başvurusu gerçekleştirecek bütün adayların genel nitelikleri karşılaması ve istenilen eğitim şartlarını taşıması mecburiyeti bulunmaktadır.


Başvuru Bilgileri Nelerdir.


İsper Lojistik ilanı için son başvuru tarihi 19.9.2021.

Başvuru için aşağıda bulunan link üzerinden yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları


İBB işçi alımı bilgileri dâhilinde yayınlanmış ilanlara başvuru gerçekleştireceklerin alanlarında tecrübe sahibi olmaları, kamusal haklardan mahrumiyet almamış olması, en az 18 yaşında olması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İstanbul memur alımı ilanları için bütün adayların üniversitelerin lojistik ön lisans programlarından mezun olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kamu personel alımı ile birlikte KPSS’siz olarak yayınlanmış ilanlar için başvuru yapmak isteyenlerin Türk vatandaşı olması, depo düzeninden anlaması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, gerekli olan evrak ve dosya işlemlerini düzgün bir şekilde yapabilmesi ve Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.


İstenen Belgeler


Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı