Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 8 Kamu Personeli Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile 8 sözleşmeli pesonel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup 30 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecektir.

Kamu Personeli Alımı 04.01.2019, 07:44 04.01.2019, 08:30
Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS Sıralaması İle 8 Kamu Personeli Alımı

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü personel alımı için adayların Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Şartı vardır.

Kamu personeli alımı için adayların Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemesi gerekmektedir.

Üniversite personel alımı özel şartlar ise Kurum ağı ve ağ kapsamında hizmet veren sunucu sistemlerine yönelik siber tehditlerin pro-aktif olarak tespit edilmesi ve bunların etkilerinin en aza indirilmesi için gerek ağ gerek sunucu sistemleri seviyesinde hizmet verecek olan tüm yazılım/donanım çözümlerinin (FW, IPS, IDS vb.) kurulum, yapılandırma, izleme, yönetim, başarım artırma ve sorun çözümlemelerini gerçekleştirmiş olmak şartı aranmaktadır.

Başvuru yapacak adayların Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığının internet sitesi  prs.yildiz.edu.tr adresi idari formlar bölümünde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru Formu” nun eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırmak ve imzalanmak suretiyle 30 Ocak 2019 tarihi saat 16:30’a kadar Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Rektörlük Binası Personel Daire Başkanlığı Esenler / İstanbul adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihine kadar anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır.

Yıldız Teknik Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)