Yıldız Teknik Üniversitesi 39 Öğretim Görevlisi Alıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan öğretim üyesi alım ilanına göre farklı kadrolarda ve fakültelerde görev almak üzere akademisyen alımı yapılacağı açıklandı. İşte ilanda yer alan detaylar.

Kamu Personeli Alımı 18.09.2019, 08:14 18.09.2019, 11:08
Yıldız Teknik Üniversitesi 39 Öğretim Görevlisi Alıyor

Ülkedeki bilimsel araştırmalara önemli katkılar sağlamış ve mezun ettiği birçok öğrenci sayesinde ülkenin istihdamını artırmış Yıldız Teknik Üniversitesi, akademik personel alım ilanı yayınlayarak yeni kadrolarda öğretim görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

Yayınlanan ilanda Elektrik-Elektronik Fakültesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi, İnşaat Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Sanat Ve Tasarım Fakültesi, Kimya Metalurji Fakültesi, Makine Fakültesi, Eğitim Fakültesi olmak üzere toplam 9 farklı fakültede görevlendirilmek üzere 39 öğretim görevlisi alacak.İlanda yer alan kadrolar ve aranan özellikler tablodaki gibidir.

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesine alınacak adayların “Yıldız Teknik Üniversitesi Akademik Yükseltme ve Atama Ölçütleri”ni sağlıyor olması gerekmektedir. (AYDEK yönergesine ulaşmak için tıklayınız.)

Yayınlanan ilanda, kadrolara başvuru süreci https://aydek.yildiz.edu.tr adresi üzerinden yürütülecektir. Yıldız Teknik Üniversitesi personeli olan adaylar aydek.yildiz.edu.tr web sitesine giriş için varolan kullanıcı adı ve şifrelerini kullanabileceklerdir. Yıldız Teknik Üniversitesi personeli olmayan ve ilan edilen ilgili kadrolara başvurmak isteyenler adaylar aydek@yildiz.edu.tr e-posta adresi ile ya da https://aydek.yildiz.edu.tr/Home/OnBasvuru adresinden şifre talep formu ile TC kimlik numarası, ad ve soyadı bilgilerini belirterek geçici kullanıcı adı ve şifre edinme başvurusu gerçekleştirebileceklerdir.

Belirtilen kadrolara başvuracak adayların, son başvuru tarihleri olarak 18.09.2019 tarihinden itibaren 15 gün sonrası için belirlenmiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)