Yerel Yönetimler KPSS şartsız 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yerel Yönetimler birimlerine KPSS şartsız 7 Kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Belediye ve Kaymakamlık üzerinden alım yapılmakta olup son başvuru 16 Haziran olarak belirtilmiştir. Detaylar haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 03.06.2019, 01:12 03.06.2019, 11:47
Yerel Yönetimler KPSS şartsız 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Yerel Yönetimler birimlerine KPSS şartsız genel işler ve Şoför kamu personeli alımı yapılmakta. Alımlara müracaatlar başlamış olup 16 Haziran bitimine kadar yapılabilmektedir. Müracaat edecekler en az ilköğretim mezunu lisans mezunları da müracaat yapabilecektir.

Niğde Alaya Belediyesi üzerinden yapıyor. Şoför 2 kişi E sınıfı ehliyetli, SRC belgeli ve psikoteknik belgesi olanlar başvuru yapabilmekte. Arkeolog 1 kişi alımı için alakalı fakülte mezunu olması istenmekte. Statüsü Engelli  kantarcı alımı 1 kişi için en az ilköğretim mezunu olması istenmektedir. Genel işler personeli özürlü statüsünde 1 kişi alım en az ilkokul mezunu olanlar müracaat edebiliyor. Bu duyurulara müracaatlar direk olarak Alay Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne bizzat yapılması istenmekte.

Çanakkale Gökçeada Yerel Yönetimler üzerinden alım yapılmakta. Alım 1 kişi kamyon şoförü ve 2 kişi atık toplayıcısı olarak istihdam edilecek. Alıma müracaatlar Gökçeada Kaymakamlığı üzerinden müracaat yapılmaktadır. Müracaat için dilekçe doldurulacak. Adli sicil kaydı, nüfus cüzdan fotokopisi ve erkek adaylar için askerlik durum dokümanı istenmekte.

Niğde Alay Belediye Başkanlığı personel alımı için tıklayınız.

Çanakkale Gökçeada Kaymakamlığı personel alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Battal yilmaz 2 yıl önce
Söförluk işi istiyorum B ehliyetim var