Yerel Yönetim Katı Atık Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

Sınavsız memur alımı ilanları ile birlikte yayınlanan duyurularda Yalova belediyesi başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere ön muhasebe personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.10.2021, 10:52 16.10.2021, 11:29
Yerel Yönetim Katı Atık Kurumuna Memur Alımı Yapılacak

KPSS şartsız memur alımı ilanları dahilinde katı atık tesisleri için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması gerekmekte.


BAŞVURU BİLGİLERİ


Yalova muhasebeci alımı son başvuru tarihi 15.10.2021 olarak açıklandı.

İş başvurusu için tüm adaylar kuruma şahsen başvuru yapması gerekiyor.

Erkoç Caddesi No. 12 Taşköprü Merke Çiftlikköy - Yalova


BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu memur alımı ilanları doğrultusunda başvuru yapacak kişilerin genel çalışma prensipleri doğrultusunda görev yapması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve KHK hükümlerine istinaden görevinden ihraç edilmiş olmaları gerekiyor.

Yalova iş ilanları için başvuru düzenlemek isteyenlerin risk değerlendirme çalışması konusunda tecrübe sahibi olması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve faaliyetler ile ilgili bilgilerin toplanmasını yapabilmeli.

kamu-personel-memur-alimi

Belediye işçi alımı için görev almak isteyenlerin gerekli olan analizleri gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme önerileri sunabilmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve risk değerlendirme faaliyetleri sonucunda ortaya çıkmış olan bulguların tespitini yapabilmeli.

Yalova belediyesi personel alımı için başvurmak isteyenlerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışabilmesi, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve üst yönetim tarafından talep edilen işleri eksiksiz yerine getirebilmeli.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı