Yeniçağ SYDV Büro Memuru Alımı

SYDV sosyal yardımlaşma vakfı personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Bolu Yeniçağ sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alacak.

Kamu Personeli Alımı 14.04.2021, 00:00 15.04.2021, 09:08
Yeniçağ SYDV Büro Memuru Alımı

Yeniçağ SYDV Büro Memuru Alımı

SYDV sosyal yardımlaşma vakfı personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlamıştır. Kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Bolu Yeniçağ sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı kendi içinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro memuru alacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bolu Yeniçağ SYDV ilanı son başvuru tarihi 16.04.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler kuruma şahsen başvurması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - SYDV Yeniçağ ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. SYDV Yeniçağ ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. SYDV Yeniçağ ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. SYDV Yeniçağ ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. SYDV Yeniçağ ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)