Yeni Şehir Hastanelerine 2472 Merkezi Atama ile Personel Alınıyor

Sağlık Bakanlığı Şehir Hastanelerinde istihdam edilmek üzere 2472 merkezi atama ile personel alımı yapılacak olup alımlara lise, önlisans ve lisans başvuruda bulunabileceklerdir. İlan kılavuzu ve detaylar haberimiz içeriğinde...

Yeni Şehir Hastanelerine 2472 Merkezi Atama ile Personel Alınıyor

Yeni Şehir Hastaneleri en az lise mezunu merkezi atama ile 2472 personel alımı yapacağını ilan etti. İstihdam edilecek olan personellere ilişkin olarak kadro dağılımları başvuru şartları neler.

Şehir Hastanelerinde İstihdam edilecek kadro dağılımları; sağlık teknisyeni, sağlık teknikeri, sosyal çalışmacı, hemşire, odyolog, perfüzyonist, fizyoterapist, psikolog, iş ve uğraşı terapisti, ebe, dil ve konuşma terapisti, sağlık fizikçisi, çocuk gelişimcisi, diyetisyen kadrolarında atanacaklardır.

Sağlık Bakanlığı Şehir Hastaneleri Personel Alımlarına başvuru yapmak isteyen ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden 21 Ağustos 2019 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Adaylarda aranan genel şartlar neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak yer almaktadır.
Yayınlanan personel alımı ilanlarına en az lise mezunu adaylar başvurabilecek olup adayların başvuru yapacakları branşın özelliklerine uygun bölümden mezun olmuş olması gerekiyor.

Lise mezunu adayların başvurabileceği branşlar için tıklayınız. Önlisans mezunu adayların başvurabileceği branşlar için tıklayınız. Lisans mezunu adayların başvurabileceği branşlar için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 14:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Saim gundogdu
Saim gundogdu - 5 gün Önce

Guvenlik aliminida koruma Guvenlik onlisans mezunlarindan alin 3 yuksek onur belgem var issizim.

Sevim aleyna karasu
Sevim aleyna karasu - 2 gün Önce

Nereden başvuru yapıliyo ben bulamadim

Cait
Cait - 2 gün Önce

Yeter artık şu yeni açılan hastanelere bir biyolog almadınız