Yeni Kamu Alımı 40 Lise Mezun Sağlık Personeli Alınıyor

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğüne 40 yeni sağlık personeli alımı ilanı yayınlandı. 2019 Haziran yeni sağlık personeli alımı hangi ünvanda olacak? Kimler Başvurabilecek?

Yeni Kamu Alımı 40 Lise Mezun Sağlık Personeli Alınıyor

Yapılan yeni ilan ile İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sağlık uygulama ve araştırma merkezinde çalıştırılmak üzere 40 kişi sözleşmeli Hemşire sağlık personeli alımı yapılacak.

Alınacak olan 40 sözleşmeli kamu personelinin Hemşire ünvanına sahip olması, sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümünden mezun olması, 2018 KPSS P94 puan türünden 50 ve üzerinde puan almış olması gerekmektedir.

Başvurmak isteyen adayların bugünden itibaren 15 gün içerisinde üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi, 2018 KPSS sonuç belgesi ile Üniversitenin personel dairesi başkanlığına şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Başvurular Komisyon tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar en geç 7 iş günü içinde üniversitenin internet adresinde yayımlanacaktır. Kontenjan sayısı kadar yedek belirlenecektir. Asil kazananlar atanmak üzere başvuru yapmadığı takdirde ilan edilen yedek kazananlar sırasıyla çağırılacaktır. Ataması yapılacak adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin yine internet adresinden takip edilmesi gerekmektedir. Adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İstanbul Üniversitesi 40 kamu personeli alımı ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yılmaz kalkan
Yılmaz kalkan - 3 ay Önce

İşariyorum

Azmı  Doğukan ulu
Azmı Doğukan ulu - 2 ay Önce

Parametrık okudum iş arıyorum