Yaylakent Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Zabıta Memuru Alımı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde Yaylakent belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 14.04.2021, 08:54
Yaylakent Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Yaylakent Zabıta Memuru Alımı Yapılacak

Zabıta Memuru Alımı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde Yaylakent belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet zabıta memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yaylakent belediyesi zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 14.04.2021 tarihinde başlayacak ve 16.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Yaylakent belediyesine şahsen başvurmaları gerekiyor.

KPSS P93 60 Puan şartı istenmekte.

Herhangi bir önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

BAŞVURU GENEL BİLGİLERİ

1 – Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Yaylakent belediyesi zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)