Yaylakent Belediyesi Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Yaylakent Belediyesi Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Tahsildar memuru alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 21.01.2021, 00:42 22.01.2021, 00:34
Yaylakent Belediyesi Memur Alımı Yapılacak

Yaylakent Belediyesi Memur Alımı Yapılacak

Memur alımı gerçekleştirilmesi için kamu personel alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Yaylakent Belediyesi Başkanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Tahsildar memuru alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yaylakent Belediyesi memur alımı ilanı başvuru tarihi 26.01.2021 tarihinde başlayacak ve 28.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar www.yaylakent.bel.tr internet adresi üzerinden online olarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıdaki adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Yaylakent Belediye Başkanlığı Hizmet Binası Cumhuriyet Mahallesi Ankara Caddesi No:92Yaylakent - Orta / ÇANKIRI


 
BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Yaylakent Belediyesi Memur ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)