Yargıtay ve Sayıştay Başkanlıkları 106 Memur Alımı

Yayımlanan ilan kılavuzuna göre Yargıtay Başkanlığı ve Sayıştay Başkanlığında istihdam edilmek üzere 106 memur alımı e-devlet üzerinden yapılmaktadır. İlgili adaylar için son başvuru tarihi 16 Aralık 2019 tarihinde bitecektir. İşte tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.12.2019, 01:28
Yargıtay ve Sayıştay Başkanlıkları 106 Memur Alımı

Yargıtay Başkanlığında istihdam edilmek üzere 95 memur alımı yapılırken Sayıştay Başkanlığında ise 11 kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar için ilan kılavuzu sayfanın en altında olup detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Yargıtay Başkanlığında istihdam edilmek üzere sözleşmeli 95 zabıt katibi alımı için lise, önlisans ve lisans mezunlarının başvuruları kabul edileceği duyurulmuştur. Lise mezunu zabıt katibi alımı 28 önlisans 15 ve lisans 5 olarak ilan edilmiştir. Ayrıca 57 hizmetli ve diğer personel alımları yapılmaktadır.

Sayıştay Başkanlığı yazılım mühendisliği, elektronik ve elektrik mühendisliği, ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun 11 memur alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adayların başvuruları şahsen yapılmakta olup başvuru tarihlerini ve adres bilgileri ilan kılavuzunda yazmakta olup adaylar bilgi ve belgeleriyle anılan adrese şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

Yargıtay Başkanlığı memur alımı kılavuzunu tıklayınız.

Sayıştay Başkanlığı memur alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)