Yargıtay Başkanlığı Personel Alımları Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre Yargıtay Başkanlığında istihdam edilmek üzere personel alımı devam etmektedir. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 15.01.2020, 01:46
Yargıtay Başkanlığı Personel Alımları Başladı

Yargıtay Başkanlığı görevlendirmek üzere personel alımı ilanını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlatmış olup personel alımı devam etmekte olup ilgili adayların başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup aşağıda İŞKUR iş ilanları verilmiştir.

Alınacak personeller temizlik personeli olarak görevlendirilecek olup ( Terörle Mücadelede Yaralananlar ) TMY statüsünde olan adayların başvuruları kabul edileceği duyurulmuştur.

Başvuru şartları neler; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az ilköğretim mezunu olması ve 30 yaşını bitirmemiş adayların içinden 5 temizlik görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru için İŞKUR ilan 00005354651 numaraya başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 20 Ocak 2020 tarihinde sona erecektir. Kura çekimi ise 23 Ocak 2020 tarihinde Başkanlığın konferans salonunda çekileceği duyuruldu.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)