Yargıtay Başkanlığı 9 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı! Bugün Son

Yargıtay yayınladığı ilan ile 9 sözleşmeli kamu personeli başvuruları 13 Mart 2020 tarihi bugün sona ermektedir. İlgilenen adayların başvuru detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 13.03.2020, 00:38
Yargıtay Başkanlığı 9 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı! Bugün Son

Sözleşmeli kamu personeli alımı yayınlayan Yargıtay Başkanlığı için başvuru şartları, başvuru detayları, öğrenim durumları ile genel şartlar neler. Tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

3 sözleşmeli programcı ile 3 sözleşmeli çözümleyici alımı için KPSS B gurubu esas alınarak sınav yapılarak alınacaktır. Bilişim sistemleri, Bilgisayar bilimleri, bilgisayar enformatik, bilgisayar teknolojisi, bilgisayar, Matematik, Fizik, Yönetim bilişimleri bölümlerinden mezun olan adaylar başvurularını yapabilir.

Yukarıdaki ilana başvuru adresi ise ilan kılavuzunda yayınlanan istenilen belgeler ile iş başvuru dilekçesini Yargıtay Başkanlığı Personel ve Eğitim Müdürlüğe şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Vekaletler caddesi, No: 1 Bakanlıklar/Ankara adresine bugün 13 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Bilişim personeli alımı için fakültelerin lisans bölümlerinden bilgisayar mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği, yazılım mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilir.

Yargıtay Başkanlığı resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Adaylar başvurularını şahsen yapacak olup diğer detaylara ulaşmak için aşağıda ilan kılavuzu verilmiştir.

Yargıtay Başkanlığı kamu personeli kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)