Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak

Yapı Kredi bankası şube birimlerinde çalıştırılmak için personel alımı ilanı yayınlandı. Yapı Kredi bankası yayınlanmakta olan personel alımları iş ilanlarında kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Direkt satış personeli alımı yapacağını bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 21.10.2020, 11:40
Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Yapacak

Yapı Kredi bankası şube birimlerinde çalıştırılmak için personel alımı ilanı yayınlandı. Yapı Kredi bankası yayınlanmakta olan personel alımları iş ilanlarında kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Direkt satış personeli alımı yapacağını bildirdi.

Yapı Kredi bankasını yayınlamış olduğu İş ilanlarına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=12166&hc=T

Direkt satış personeli alımı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1. Lisans ve ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

2. Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden mezunu olmak gerekiyor.

3. Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek mezunu olmak gerekiyor.

4. İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarlı olan mezunu olmak gerekiyor.

5. Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı mezunu olmak gerekiyor.

6. Dış görünümüne özen gösteren mezunu olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Yapı Kredi bankası ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)