Yapı Kredi Bankası Direkt satış personeli alımı

Yapı Kredi bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yapı Kredi bankası yayınlanmış olduğu personel alımları iş ilanlarında kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere Direkt satış personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 06.12.2020, 13:05
Yapı Kredi Bankası Direkt satış personeli alımı

Yapı Kredi Bankası Direkt satış personeli alımı

Yapı Kredi bankası personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlandı. Yapı Kredi bankası yayınlanmış olduğu personel alımları iş ilanlarında kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere Direkt satış personeli alımı yapacağını açıkladı.

Yapı Kredi bankasını yayınlamış olduğu İş ilanlarına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz

https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=12166&hc=T

GENEL NİTELİKLER

1. Direkt satış personeli alımı Lisans ve ön lisans mezunu olmak gerekiyor.

2. Direkt satış personeli alımı Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden mezunu olmak gerekiyor.

3. Direkt satış personeli alımı Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek mezunu olmak gerekiyor.

4. Direkt satış personeli alımı İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarlı olan mezunu olmak gerekiyor.

5. Direkt satış personeli alımı Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı mezunu olmak gerekiyor.

6. Direkt satış personeli alımı Dış görünümüne özen gösteren mezunu olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin Formu istenmektedir ve formu Kurumdan ya da Belediyenin resmi internet sayfası olan www.bodrum.bel.tr üzerinden temin edilecektir.

2. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin Nüfus kimlik cüzdanı veya kimlik kartlarının orjinali ya da kurumumuz tarafından onaylanmak üzere fotokopisinin olması gerekmekte.

3. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin diplomaları veya mezuniyet belgelerinin orjinali veya noter tarafından onaylı örneği gerekmektedir. Orijinali gösterilmek kaydıyla fotokopileri belediyemiz tarafından bizzat tasdik edilebilir

4. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin yabancı Okullardan Mezun olanlar için belirlenmiş olan denklik belgesinin orjinali veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

5. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin için askerlikle ilgili her hangi bir ilişiği olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

6. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin görevlerine sürekli olacak bir şekilde yapmalarına engel olacak her hangi bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı gerekmektedir.

7. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin sürücü ehliyet belgelerinin aslı veyahut noter onaylı örneği gerekmektedir.

8. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin son 6 ay içerisinde çekilmiş olan 3 vesikalık fotoğraf gerekiyor ve 1 tanesi başvuru formuna yapıştırılması gerekiyor.

9. Direkt satış personeli ilanına başvuracak olan kişilerin hangi kadrolara müracaat edeceklerine dair başvuru dilekçesi gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Direkt satış personeli ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Yapı Kredi bankası Direkt satış personeli ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Yapı Kredi bankası Direkt satış personeli ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)