Vestel Mağaza Elemanı Alımı Yapacak

Vestel fabrikası personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Vestel şirketi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Mağaza Elemanı alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2021, 11:32
Vestel Mağaza Elemanı Alımı Yapacak

Vestel Mağaza Elemanı Alımı Yapacak

Vestel fabrikası personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanlarında Vestel şirketi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere Mağaza Elemanı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Vestel Mağaza elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 30.06.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor

https://www.vestelkariyer.com/ilan/269

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Vestel Mağaza ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Vestel Mağaza ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Vestel Mağaza ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Vestel Mağaza ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Vestel Mağaza ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Vestel Mağaza ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Vestel Mağaza ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Vestel Mağaza ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Vestel Mağaza ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)