Veri Tabanı Analisti İş İlanları

Resmi olarak yayınlanmış olan kamu personel alımı ilan duyuruları içinde İstanbul iş ilanları bilgileri dahili içinde İstanbul personel yönetimi kurumu içerisinde istihdam edilmek üzere 1 tane daimi olarak Veri Tabanı Analisti alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 10.07.2021, 09:18 11.07.2021, 00:36
Veri Tabanı Analisti İş İlanları

Veri Tabanı Analisti İş İlanları

İstanbul personel yönetimi 1 Veri Tabanı Analisti alımı ilanları için başvuru yapmak isteyen adayların İstanbul personel yönetimi Veri Tabanı Analisti alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İstanbul personel yönetimi 1 adet Veri Tabanı Analisti alımı son başvuru tarihi 13.07.2021

İSPER 1 tane Veri Tabanı Analisti alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/veri-bilimcisi-1598


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Veri Tabanı Analisti yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Veri Tabanı Analisti ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


Veri Tabanı Analisti yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Veri Tabanı Analisti duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Veri Tabanı Analisti ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Veri Tabanı Analisti yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı