Vasıfsız İşçi Alımı

Kamu memur alımı için yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanı bilgileri detaylarında İzmir iş ilanları geneli içinde İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS şartsız 3 adet Vasıfsız İşçi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 08.07.2021, 09:55
Vasıfsız İşçi Alımı

Vasıfsız İşçi Alımı

İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ 3 Vasıfsız İşçi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İzmir Büyükşehir belediyesi İZENERJİ Vasıfsız İşçi için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İzmir İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi alımı son başvuru tarihi 09.07.2021

İzmir İZENERJİ 3 tane Vasıfsız İşçi alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


www.izenerji.com.tr sitesi üzerinden başvurmak istediğiniz kadroyu belirterek özgeçmiş bırakmanız gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İZENERJİ 3 adet Vasıfsız İşçi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı