Vakıflar Genel Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Vakıflar Genel Müdürlüğü Erzurum bölge müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.11.2020, 00:15 12.11.2020, 09:16
Vakıflar Genel Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi Alımı yapılması için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Vakıflar Genel Müdürlüğü Erzurum bölge müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 8 adet Güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 13.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu nedenle İŞKUR sitesine size ait olan şifre ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayın ve yeni sekmeden açarak başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı başvuru linki aşağıdadır.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005763305

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Vakıflar Genel Müdürlüğü güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)