Vakıflar Bankası Personel Alıyor

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından yapılan ilan ile İŞKUR üzerinden banka bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 16.01.2019, 23:54
Vakıflar Bankası Personel Alıyor

İşkur resmi ilanı ile duyurulan Vakıflar Bankası bünyesine büro memuru ünvanlı personel alımı yapacağı duyuruldu.Yapılan ilanının ayrıntıları şöyledir.

4801525 işkur ilan numarası ile yayınlanan büro memuru ünvanlı personel alımı ilanı 16 Ocak 2019 tarihinde duyurulmuş olup adayların kadın erkek 28 yaş ile 30 yaş aralığında bulunmaları, tercihen Bankacılık ya da İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun olan en az önlisans bay bayan engelli 2 banka personeli alınacağı duyuruldu.

Alınacak büro memuru banka personelleri Samsun ilinde istihdam edilecek olup 05 Şubat 2019 tarihinde saat 10:00 da işkur toplantı salonunda mülakat yapılacaktır.

Samsun ili Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. bünyesine alınacak olan 2 engelli büro memuru ünvanlı engelli personel alım ilanı için son başvuru tarihi 15 Şubat 2019 olup başvurmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
zuhal kilincaslan 2 yıl önce
engelliyim bir ise çok ihtiyacım var