Vakıflar Bankası Engelli Gişe Yetkilisi Alıyor

Yayınlanan işkur ilanıyla Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Akdeniz Bölge Müdürlüğü bünyesine engelli banka gişe yetkilisi personel alınacak.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 20:53
Vakıflar Bankası Engelli Gişe Yetkilisi Alıyor

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Akdeniz Bölge Müdürlüğüne işkur üzerinden yapılan ilan ile engelli banka gişe yetkilisi alımı başvuruları alınmaya başladı.

4822568 numaralı Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ilanı ile Vakıflar bankası engelli personel alımı ilanına başvurmak için gereken şartlar şöyledir.

Üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinden ya da İ.İ.B.F. fakültelerinden mezun engelli olması, alınacak adaylardan en az ön lisans veya lisans mezunu bayanlarda 28 yaşını, erkeklerde 30 yaşını aşmamış olması, engel durumları bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesine sorun teşkil etmeyecek kişilerin başvurması gerekmektedir.

Başvuracak engelli banka personeli adaylarının tercihen Akseki, Alanya, Antalya Merkez, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, Kaş, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik,  Demre, İbradı, Kemer/Antalya, Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu ilçelerinde ikamet etmesi gerekmektedir.

İlgilenen adayların 03 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet binalarından veya internet sitesi üzerinden yapılması gerekmektedir.

Başvuran adaylarla yapılacak görüşme 28 Şubat 2019 tarihinde konyaaltı işkur da yapılacaktır. Mülakata gelirken adaylardan istenecek belgeler ise Nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, engelli sağlık kurulu rapor fotokopisi, erkek adaylar için terhis muafiyet belgesi fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf ve CV getirmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)