Vakıf Katılım Bankası 10 Gişe Yetkilisi Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan ilan ile Vakıf Katılım Bankası A.Ş. bünyesine 10 banka gişe yetkilisi alımı başvuru alınmaya başladı.

Kamu Personeli Alımı 08.02.2019, 22:51 08.02.2019, 22:59
Vakıf Katılım Bankası 10 Gişe Yetkilisi Alıyor

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. bünyesine işkur üzerinden bankanın İstanbul şubelerinde veya Genel Müdürlük birimlerinde görevlendirmek üzere 10 kişi engelli banka personeli Gişe Yetkilisi ünvanlı alım yapılacak.

Banka personeli olarak 10 Engelli Banka Gişe Yetkilisi alımı en az önlisans mezunu, kadın, erkek 22 ile 32 yaş arasında olması, analitik düşünebilen, katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli, dinamik güler yüzlü etkin iletişim sahibi ve dikkatli kişiler arasından alınacaktır.

Adayların çalışılan sektör gereği masa başı, oturarak iş yapmasına engel bir durumunun olmaması, bilgisayar ve telefon kullanmasına engel bir durumu olmayan adaylar tercih sebebi olacaktır.

Başvuracak adayların Adalar, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Sarıyer, Silivri, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Bayrampaşa, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Arnavutköy, Sultangazi, İstanbul/merkez ilçelerinde ikamet edenler tercih edilecektir.

Başvurmak isteyen adayların 07 Mart 2019 tarihine kadar ik@vakifkatilim.com adresine özgeçmiş (CV) göndermeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)