Uzman Yardımcısı Alımı! Çok Sayıda KOBİ Uzman Yardımcısı Alınıyor

KOBİ Uzman Yardımcısı alımı. KOSGEB Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi başkanlığı yapılan ilan ile 57 KOBİ Uzman Yardımcısı alımı yapıyor.

Kamu Personeli Alımı 28.05.2019, 09:16 28.05.2019, 13:49
Uzman Yardımcısı Alımı! Çok Sayıda KOBİ Uzman Yardımcısı Alınıyor

KOSGEB tarafından taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 57 kişi KOBİ Uzman Yardımcısı alımı ilanı yayınlandı.

KOBİ Uzman Yardımcılığı alımına başvurmak için adayların,

T.C vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, 18 yaşını bitirmiş ve giriş sınavının yapıldığı ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilgisi bulunmaması, 2017 ve 2018 yıllarında KPSS P3, KPSSP28 puan türlerinden an az 70 puan almış olması gerekmektedir.

KOBİ Uzman Yardımcısı alımında Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Endüstri veya Makine Mühendisliği bölümü mezunları, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve idari bilimler, iktisat veya işletme fakültelerinin İktisat, İşletme veya Maliye bölümlerinden, Mühendislik Fakültelerinin Metalürji Mühendisliği bölümü ve fakültelerin Kimya bölümü mezunlarının başvurabileceği pozisyonlar bulunmaktadır.

Başvurmak isteyen adaylar ön başvurusunu 29 Mayıs 2019 ile 13 Haziran 2019 tarihleri arasında kosgeb internet adresi üzerinden e devlet şifresi ile elektronik ortamda yapacaklardır.

2019 Uzman Yardımcısı alımı kapsamında KOBİ Uzman Yardımcısı kamu personeli alım ilanı ayrıntılı incelemek için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)