Uzman Erbaş Alımı İlanı Yayınlandı

Uzman Erbaş Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik Komutanlığı 2020 yılı uzman erbaş alımı için 100 adet 4 farklı branşta istihdam etmek üzere KPSS puan şartı olmadan uzman erbaş alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 15.12.2020, 00:02 16.12.2020, 08:23
Uzman Erbaş Alımı İlanı Yayınlandı

Uzman Erbaş Alımı İlanı Yayınlandı

Uzman Erbaş Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Sahil Güvenlik Komutanlığı 2020 yılı uzman erbaş alımı için 100 adet 4 farklı branşta istihdam etmek üzere KPSS puan şartı olmadan uzman erbaş alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanı başvuru tarihi 17.12.2020 tarihinde başlayacak ve 24.12.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün adaylar https://www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üstünden e-Devlet sitesi üstünden yapılacaktır.

Posta yoluyla ya da şahsen yapılacak olan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıda yazılıdır.

https://www.kariyerkamu.com/d/file/sahil_guvenlik_koruma_2020-17-809-uzm-erb-alimlari-bilgilendirme-kilavuzu-(ara-20).pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)